Przejdź do treści

Kariera

STANOWISKO:

ADWOKAT / RADCA PRAWNY – JUNIOR ASSOCIATE / ASSOCIATE

  • kontrakt b2b
  • pełny etat
  • specjalista – junior associate / associate
  • praca stacjonarna / hybrydowa; miejsce pracy – Nowy Sącz (wymagana obecność w biurze co najmniej 1 raz w tygodniu)

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa Klientów Kancelarii
  • bieżące nadzorowanie przebiegu postępowań sądowych i egzekucyjnych
  • przygotowywanie pism procesowych, opinii i analiz prawnych
  • sporządzanie i opiniowanie umów oraz innych dokumentów prawnych
  • kontakt z sądami i urzędami
  • zastępstwo procesowe

Wymagania:

  • tytuł Adwokata lub Radcy Prawnego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego; ALBO dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B1);
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office, w szczególności Word,
    Outlook
  • biegła umiejętność obsługi Systemów Informacji Prawnej: Lex lub Legalis
  • znajomość procedury sądowej
  • odpowiedzialności za powierzone sprawy
  • terminowość, sumienność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych
    zadań
  • wysoka kultura osobista
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będzie szczególne zainteresowanie prawem gospodarczym i podatkowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy kancelarii prawnej lub wewnętrznym biurze prawnym, w szczególności przy obsłudze klientów korporacyjnych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B (pierwsza umowa na okres próbny)
  • rynkowy poziom wynagrodzenia
  • wprowadzenie do zadań realizowanych w ramach aplikowanego stanowiska
  • wsparcie merytoryczne ze strony prawników specjalistów
  • przyjazną atmosferę w pracy i wysoką kulturę osobistą współpracowników
  • zdobycie umiejętności niezbędnych do obsługi Klienta biznesowego
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji oraz kompetencji
  • udział w budowaniu i rozwoju Kancelarii

STANOWISKO:

APLIKANT RADCOWSKI – APLIKANT ADWOKACKI, PRAWNIK

  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b
  • specjalista (mid/regular)
  • praca stacjonarna, miejsce pracy – Nowy Sącz; praca hybrydowa

  • bieżąca obsługa Klientów Kancelarii, pod bezpośrednim nadzorem merytorycznym prawników
  • przygotowywanie projektów pism procesowych, opinii i analiz prawnych
  • prace administracyjno-biurowe, związane z bieżącą obsługą klientów Kancelarii

Wymagania:

  • status aplikanta radcowskiego/adwokackiego ALBO tytuł magistra prawa
  • dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B1)
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office, w szczególności Word, Outlook
  • terminowość, sumienność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w pracy kancelarii prawnej lub wewnętrznym biurze prawnym, w szczególności przy obsłudze klientów korporacyjnych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę zatrudnienia, w tym na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na okres próbny)
  • możliwość objęcia patronatem oraz odbycia praktyk
  • zdobycie umiejętności niezbędnych do codziennej pracy radcy prawnego lub adwokata

Zainteresowanych prosimy o przesłanie dokumentu CV oraz listu motywacyjnego na adres:
biuro@brpp.pl

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dotycząca zasad przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy