Przejdź do treści

Aleksander Krężel

Specjalizuje się w doradztwie podatkowym na gruncie podatku CIT oraz PIT. Reprezentuje podatników przed organami podatkowymi oraz wspiera Klientów w zadaniach związanych ze składaniem wniosków o wydanie interpretacji podatkowych, deklaracji i zeznań. Przygotowuje dokumentacje podatkowe w zakresie cen transferowych jak również analizy porównawcze. Posiada również doświadczenie procesowe w sprawach cywilnych i gospodarczych. 

Doświadczenie zdobywał w największych kancelariach prawnych na podkarpaciu. W toku swojej praktyki pracował z przedsiębiorstwami z branży meblarskiej, farbiarskiej, automotive i deweloperskiej.

Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie. Jest także absolwentem podyplomowych studiów w zakresie podatków, finansów i rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie jest słuchaczem seminarium doktoranckiego w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej. Posiada certyfikaty w zakresie szkoleń rachunkowych i księgowych. Włada biegle językiem angielskim.

Adres e-mail: a.krezel@brpp.pl, telefon: + 48 500 728 185